Archiwum


Kategoria: Moda dla każdego mężczyzny

 • Spodnie militarne – a więc, spodenki nie wyłącznie przeznaczone dla służb mundurowych
  Każdziutki z nas samych wewnątrz pewnym okresie swojego egzystencji interesował się chociaż przez chwila tematami militarnymi – niezależnie, czy też jest się kobietą, czy też chłopakiem – a nawet jeżeli nie interesowało nasze osoby to, to z całą pewnością w pewien konkretny sposób przyciągał nasze osoby wzorek typowo wojskowy, który nazywamy wzorem „Moro”, a który występuje wewnątrz obecnej momencie w różnych odcieniach nie tylko zieleni, ale i innych połączonych wraz z sobą kolorków.
 • Sexi sukieneczki – czyli, w jaki sposób zrobić wrażenie na konkretnym mężczyźnie swoich imaginacji
  Pragniesz zrobić nie do zapomnienia wrażenie na chłopaku, który to od dawna Tobie się podoba? A być może masz już partnera i chcesz uczynić mu niespodziankę? Pragniesz by koleżanki były zazdrosne o zainteresowanie mężczyzn, jakie to wewnątrz nich pobudzasz? Jeśli tak to idealnie natrafiłaś! Wewnątrz naszym pisanym dzisiaj tekściku po opowiadamy o najskuteczniejszym metodzie na realizację owych planów! Co to może być? Za chwilę poznasz odpowiedź!
 • Dotychczasowo mające miejsce trendy w świecie mody dla mężczyzn.
  Aktualnie mające miejsce zależności w świecie mody dla mężczyzn pokazują głównie, że panowie bardziej niż w przeszłości interesują się, co mają na siebie założyć. A nie chodzi o przesadne dbanie o wygląd. Są oni świadomi tego, jakie stroje należy nosić, żeby wyglądać doskonale i aby poczuć się idealnie. I mimo, że dalej w opinii społecznej panuje uproszczony schemat, że przedstawiciel płci męskiej nie troszczy się o siebie, a jego garderoba jest praktycznie niezapełniona, to aktualnie sporo na tym punkcie się zmieniło.
 • Przeważnie przez cywili nabywane są kurtki wojskowe
  Najczęściej kupując kurtkę, zwłaszcza zimową pragniemy, aby świetnie spełniała ona własne zadanie przy każdej aurze. Ma nas osłaniać przed deszczem, wiatrem, śniegiem, a nawet mrozem, tak abyśmy mogli posiadać ją jedynie jedną oraz byśmy nie musieli się namyślać, która najlepiej spisze się przy panującej aurze, zwłaszcza że ta może się błyskawicznie przemieniać.
 • Dyskusja o dzisiejszej modzie. W jaki sposób to co damskie stało się podobnie męskie?
  Pogoń za stylem prowadzi czasami do dziwnych sytuacji. Dużo osób obecnie nie jest w stanie się pogodzić z tym, że moda męska niebywale zniewieściała, a moda damska jest tak ofensywna. A wszystko zaczęło się od subkultur. Skejci, skini oraz wszyscy pozostali starali się przekraczać granice. To oni wprowadzili pośród braci uniwersalne ubrania, przez które często dziewczyny upodabniają się do facetów.
 • Buty pasujące dla malucha
  Kiedy chcemy wybrać właściwe obuwie dla dziecka wcale nie musi być łatwo. Często trzeba się nieźle nachodzić. Ważne jest, by wybrać obuwie, które będzie dobrze wyprofilowane. Bo noga dziecka ciągle się kształtuje i zależy nam na tym, żeby stopy malucha były po prostu zdrowe.
 • Mały drobiazg jako sposób na właściwe relacje z partnerem
  Dojrzały dżentelmen powinien znać się na winie oraz biżuterii. W ten sposób mawiał mój dziadunio. Oczywiście była to uwaga dowcipna, ale coś w tym jest, tak czy inaczej jest to zadanie kawalera. Na czym natomiast powinien się znać małżonek jeżeli zależy mu by jego związek był szczęśliwym? Oczywiście winien znać dobrze swą współmałżonkę. Proces to przyznajmy od razu nie prosty, ale cóż to dla faceta, starczy jota wytrwałości, uwagi i już.
 • Ubrania zakładane na wakacje
  Istnieją takie ubrania, które nigdy nie wyjdą z mody w trakcie gorącego lata. Szczególnie tyczy się to letnich podróży. W czasie urlopu potrzebujemy takich ubrań, które może i założymy raz w roku, ale raczej nie sposób się bez nich obyć.
 • Schludny, zadbany mężczyzna
  Wygląd człowieka to tak w życiu osobistym, jak i w miejscu pracy – kwestia niezwykle ważna.
  Jak ważne to są kwestie, zaświadczyć może fakt, iż duże firmy nawet w swych wewnętrznych regulaminach takie regulacje jak: zadbane buty czy schludny ubiór, mocno akcentują.