Porzuciła Cię, a Ty nie masz pojęcia jaka była tego przyczyna?

Każda kobieta posiada własne potrzeby, o których niektórzy panów nawet nie zdają sobie sprawy. Traktują oni, bowiem płeć przeciwną, jak kwiatek do wąchania, ale nie do poznawania. W jak wielkim znajdują się błędzie dowiadują się, gdy zaniedbana kobieta od nich odchodzi.

Jasne, wiadomo, że niejedna kobieta chce być jak piękny kwiat, toteż właśnie udaje się na zakupy, by zakupić nowiutką suknię. Wspominasz te jej zakupy: mała czarna sukienka, w

Kobieta w sukience

Autor: Belo Horizonte – MG
Źródło: http://www.flickr.com

której bardzo ci się spodobała, sukienka rozkloszowana, która też była bardzo gustowna (fajna sukienka rozkloszowana). Nie tak bardzo ci się podobała sukienka sportowa, ta nie była najzwyczajniej w twym stylu, za to kiedyś nabyła sukienkę wieczorową, a twoi koledzy (męska część) padła z euforii (wygodna sukienka sportowa). Byłeś dumny, jak z przepięknie zadbanego kwiatu. Wydawało ci się, iż jest wam cudownie, no więc, z jakiego powodu od ciebie odeszła.

Gdybyś rozpatrzył to wszystko doszedłbyś do kilku wniosków.

Koniecznie zweryfikuj ofertę (https://zafaworkwear.pl/na-zamowienie/) odnoszące się do archiwum pokrewnych artykułów. Są one zamieszczone na innym tego typu portalu – zobacz je.

Przede wszystkim jej nie słuchałeś. Gdybyś

Kobieta w różowej spódnicy

Autor: Roger Blackwell
Źródło: http://www.flickr.com

posiadł wiedzę, jak wiele razy ją z tego powodu sprawiłeś zawód. Mówiła tobie coś, co było dla niej istotne, a ty przytakiwałeś, ale następnie, gdy powracała do wcześniejszego tematu to jak gdybyś urwał się z choinki. Jaki to jest sygnał dla kobiety, jak myślisz? Że jej nie honorujesz, nie obchodzą ciebie jej hobby a także pasje, traktujesz ją jak wizytówkę, z którą można się pokazać. Nie spostrzegasz w niej osobowości.

Gdy zaczniesz interesować się dogłębniej dojdziesz do kolejnego przesłania: nie byłeś wystarczająco rozważny. Co gorsza przez głowę ci nie przeszło, że usiłowała posiadać z tobą maleństwo, nie poczułeś tego. W zamian ty zachowywałeś się jak dziecko, co w ostateczności przekonało ją do tego, że nie jesteś kandydatem na ojca. To może brutalne, lecz w pewnym wieku należy się trochę przestawić i dojrzeć, lecz ty o tym zapomniałeś.

Do takich kokluzji dobrnąłeś. Czy są inne? Pewnie tak, ale przyjdą one, ci do głowy za jakiś czas. Dziś możesz jednakże okazać jej, iż to pojmujesz, że wszystko mogłoby być jak dawniej, oczywiście, jeżeli ty tego chciałbyś. Może po prostu przyjmiesz pozę obrażonego faceta, czym jeszcze mocniej pogorszysz swoją i tak już beznadziejną sytuację. Wybór należy do ciebie, przecież jesteś dorosły.