Robi się zimno, więc to czas, aby kupić kilka cieplejszych rzeczy!

Słoneczne lato jest już jedynie słodkim wspomnieniem. Teraz, patrząc przez okno, nie mamy już jakichkolwiek złudzeń- jesień zaczęła rządzić. Kolejna pora roku przyniosła ze sobą gwałtowne wahania pogody. Nastały obfite ulewy, temperatura szybko spadła. Najwyższy czas schować na dno szafy delikatne, letnie sukienki, lekkie klapeczki i seksowne szorty. A kiedy już to uczynimy, powinniśmy pójść na zakupy, by przyszykować się do jesiennego sezonu.

W galeriach już zaczęły się pokazywać najnowsze kolekcje, a razem z nimi kurtki jesienne (koniecznie sprawdź: na zimę i jesień). Jeżeli nie mamy takiej na wieszaku, to dzisiaj jest ostatni moment, by ją znaleźć. Pogoda jeszcze nie robi nam strasznych figli, stąd też powstrzymajmy się jeszcze z okazałymi futerkami. Okrycie wierzchnie na jesień powinny nam zapewnić właściwą temperaturę oraz uchronić przed ulewnymi opadami deszczu.

Stąd też zwracajmy dużą uwagę na typ materiału, z jakiego wykonane są płaszcze jesienne. Jeśli zależy nam na czymś naprawdę ciepłym, szukajmy tkanin pochodzenia naturalnego, takich jak wełna (rzuć okiem na super geowłókniny). Pamiętajmy jednakże, że do sezonu zimowego jeszcze daleko. Nie powinniśmy się za bardzo zagrzewać. Na to przyjdzie czas w trakcie siarczystych mrozów.Chociaż jesień bardzo często jest deszczowa i zimna, to jednak nie przyczyna, by zaprzestać chodzić w spódniczkach. Trzeba tylko kupować grubsze modele, które mogą zagwarantować nam dużo ciepła (więcej informacji: płaszcze dla kobiet na Niezwykle modne są sukienki wieczorowe, uszyte z tkaniny z dodatkiem wełny.http://angelka.pl/fotografia-ciazowa-kobiety/ (Angelka Photography-kliknij tę zakładkę)Jeżeli mamy zamiar pokazać nogi, pamiętajmy o grubszych rajstopach, jak również o odpowiednich butach, które ochronią naszą kostkę. Obuwie na jesień powinno być nie tylko ciepłe i odporne na wodę. Musi też posiadać wystarczająco masywną i antypoślizgową podeszwę, która zabezpieczy nas przed upadkiem w czasie gwałtownych ulew.

Obowiązkowym dodatkiem jesiennej stylizacji jest bez wątpienia parasol. Powinniśmy nabyć taki z radosnym printem, który będzie poprawiał humor nie tylko nam, ale też napotkanym przechodniom. Chociaż pogoda za oknem nie zachęca do jakichkolwiek spacerów, nie należy siedzieć cały czas w domu. Jesień także potrafi zauroczyć.