Mały drobiazg jako sposób na właściwe relacje z partnerem

Dojrzały mężczyzna musi znać się na winie i na biżuterii. W ten sposób mawiał mój dziadek. Naturalnie była to uwaga żartobliwa, ale coś w tym jest, tak czy inaczej jest to zadanie dla kawalera. Na czym natomiast musi się znać małżonek jeżeli zależy mu aby jego związek był szczęśliwym? Oczywiście musi znać dobrze swą żonę. Proces to przyznajmy od razu nie łatwy, ale cóż to dla mężczyzny, starczy jota cierpliwości, uwagi i już.

Kobieta w bieliźnie

Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com
W zasadzie cały ów proces można sprowadzić do prostego stwierdzenia, i to bez względu na płeć: „człowiek uwielbia jak się go ceni”.

Jeśli sądzisz, że znajdziesz przyciągające oko treści w sieci, to przejdź (www.lamalama.pl/) do omawianego problemu oraz kliknij w link mieszczący się tutaj.

Banalne, nawet ogromnie. Jednakże jak wiemy – w czort tkwi w detalach – dla jednych uznaniem będzie uśmiech i kawusia zaparzona rankiem po śniadaniu, inni by poczuć się docenionym muszą otrzymać arcykosztowny prezent. Najistotniejsze w sprawianiu radości drogiemu człowiekowi jest takt. Raczej nie warto nabyć dla małżonki z okazji rocznicy ślubu kombinerek – w wyższym stopniu odpowiednim chociaż poufałym podarunkiem może być jakaś szykowna bielizna – nie koniecznie, zmysłowa, zwyczajnie komplet o jakim wiemy iż w innych warunkach nasza druga połowa by sobie go nie kupiła.

W jaki sposób to jednak zrobić tak ażeby nasza ślubna się nie domyśliła? Niewątpliwie w tej sprawie pomóc może nam sieć internetowa, wystarczy bowiem (podczas gdy nasza towarzyszka życia wybierze się do fryzjera, włączyć laptop po czym wystukać w wyszukiwarkę zwrot: bielizna sklep internetowy. Wyszukamy niechybnie odpowiedni dla naszych potrzeb market. Z początku asortyment może nas troszkę zdeprymować, gdyż wchodzimy w nieznany nam świat, w którym rządzą pończochy samonośne lub bardotki – nic to jednak, w końcu jednak natrafimy na to co będzie dla naszej małżonki najlepsze – oferta. Możemy mieć pewien problem z dopasowaniem poprawnego rozmiaru. Jest i na to metoda – wystarczy w dyskretny sposób przepisać z posiadanych już rzeczy odpowiednie znaki i gotowe.

sklep internetowy Jagna

Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com
Teraz wystarczy tylko ukończyć transakcję po czym poczekać na kuriera lub doręczyciela.Jeśliby jednakże przydarzyła nam się wpadka z nieodpowiednim rozmiarem lub barwą, można towar w ciągu 14 dni odesłać do sprzedawcy a on odda nam pieniądze ewentualnie zamieni towar na inny.