Duży asortyment biżuterii

Nieomal każda dama ma w domu spory asortyment różnej biżuterii. Jak wiadomo biżuterią można przekształcić styl każdej garderoby, dlatego w domu zawsze powinno się mieć jej większy wybór.

Dzisiaj w modzie jest przede wszystkim biżuteria http://www.olenkaphu.pl/ na rękę.
image
Dobór biżuterii jest zależny od stylu, jaki przedkładamy. Kiedy dobrze czujemy się w klimacie etno, możemy założyć kaskadę bransolet w różnorodne wzory, jednak to oferta dla właścicielek długich rąk. Jeżeli zaś wolimy klasykę, do wieczorowej sukni jedna srebrna bransoletka na każdej ręce będzie prezentować się elegancko. Może być jedna bransoleta, ale wtenczas musi być wyrazista. Jest również tendencja noszenia bransolety przy zegarku tak, by stanowiła z nim świetną mieszankę. W dzisiejszej modzie akceptowalne jest zakładanie na każdej ręce różnej bransolety. Łańcuszki to biżuteria niezwykle chętnie nabywana nie tylko przez kobiety. Są zakładane na szyję, rękach, nogach.
Makaron nitki ze szpinakiem

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia
Kożuchy i futrzaki

Autor: Axami
Źródło: Axami
Biżuteria ma przede wszystkim podkreślać urodę a nie przytłaczać, czy wyglądać nieestetycznie. dodatki które nosimy powinny sporządzać łączną harmonię wyglądu i eksponować to, co w nas najwspanialsze, zarazem umiejętnie odwodząc uwagę od niedoskonałych części sylwetki. Noszenie pojedynczych kolczyków z brylantami przestało być atrakcyjne. Zdecydowanie lepiej wygląda biżuteria srebrna kolczyki dwa w tym samym uchu.

Ozdabianie ciała od wieków ciekawiło ludzi. Każdy kto pragnie modnie wyglądać musi mieć na uwadze, że atrakcyjny wygląd gwarantuje piękna biżuteria, jednakże jak we wszystkim, w noszeniu jej także należy zachować umiar.
,