Wakacje 2014

Wakacje nadchodzą wielkimi krokami. Zostały niespełna dwa miesiące, co się z tym wiąże dobrze by rozpocząć plany wakacyjne. A może by tak wyjechać nad morze? Od lat trwają dysputy czy lepiej nad Bałtyk czy też może zdecydować się na plaże Adriatyku. Moim zdaniem trudno powiedzieć. Zdarzyło mi się być w obu tych miejscach i myślę iż obie opcje mają swoje zalety i wady.

na plaży

Autor: Jörg Schubert
Źródło: http://www.flickr.com
Oczywiście decydującą rolę w wyborze mają nasze osobiste upodobania. Jeśli uwielbiamy się ”smażyć” na słońcu i generalnie jesteśmy gorącolubni lub też lubimy ponurkować, nie ma wyjścia, musimy zdecydować na wyjazd za granicę.

Jeżeli z kolei interesuje nas wyjazd z rodziną nad morzem Bałtyk jest dobrym wyborem. Na taki wyjazd naszym urwisom przydadzą się japonki i klapki dla dzieci do chodzenia po gorącym piasku czy przy basenie. Oczywiście także niezbędnym jest kostium kąpielowy i kapelusz lub chustka na głowę.

Jednak nie jest to jedyny możliwy sposób odpoczywania.

Czy wpisy zaprezentowane na tej witrynie optyk całkowicie Cię zadowoliły? Mamy nadzieję, że tak. Jednak, jeśli chcesz więcej, to wejdź tutaj.

Dobrym pomysłem jest na przykład wycieczka nad jezioro z wędką. Dzieci z radością będą nam towarzyszyć. Może to być dla naszych latorośli niezła nauka cierpliwego oczekiwania na efekt. W tym przypadku na pewno niezastąpione mogą się okazać kalosze dla dzieci. Podobnie jeślibyśmy się zdecydowali na wycieczkę do lasu z lornetą, aparatem fotograficznym oraz encyklopedią ptaków. I tam mogą być potrzebne naszym dzieciom kaloszki czy też mokasyny dla dzieciaków.

Zmyślnie zaplanowane wakacje zaplanowany urlop nasze dzieci na pewno będą długo wspominać podczas długich zimowych wieczorów przy szklaneczce kakao i w kapcie dla dzieci.