Przystojny facet powinien być ogolony! Sprawdź nasze podpowiedzi

Zadbany mężczyzna nie może nie być ogolony – to twierdzenie cały czas jest aktualne w przypadku większości naszych mężczyzn. Rzecz jasna nie mówi się tu o sytuacjach, gdy ktoś ma wypielęgnowane brodę i wąsy. Również niewielki, parudniowy zarost w wielu sytuacjach może dodać panom stanowczości i atrakcyjności. Jednak w codziennych okolicznościach, a tym bardziej w czasie najważniejszych wydarzeń, zarośnięta, nieogolona twarz prezentuje się niechlujnie.

mężczyzna

Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com
Ciężko sobie wyobrazić dystyngowanego mężczyznę w smokingu na swoim ślubie, mającego zarost sprzed kilku dni, lub wybierającego z takim wyglądem na rozmowę o nową pracę. Ogolona twarz nie tylko prezentuje się dużo korzystniej, lecz będzie również świadczyć o tym, że facet o siebie lubi zadbać. Jeśli nie chce mu się poświęcić kilku minut dziennie na pozbycie się zarostu, to tym bardziej może on nie dbać o inne, dużo bardziej istotne w życiu rzeczy. A przecież ogolenie zarostu nie do trudnych nie należy, zwłaszcza przy tak ogromnych możliwościach, jakie obecnie występują.

W każdym sklepie czy też markecie jednym z najczęściej sprzedawanych produktów, jakie są sprzedawane, są różne odmiany maszynek do golenia. Nie ma co dziwić się temu, bo w końcu na Ziemi żyje kilka miliardów mężczyzn i duża część z nich potrzebować będzie swojego zarostu pozbyć się w taki czy inny sposób.

Odpowiada Ci ten artykuł? Ekstra, ale kliknij jeszcze tu – przeczytasz tam niezwykle użyteczny portal (https://dotatuazu.pl/pl/c/ZNIECZULENIA/99), który również będzie dla Ciebie interesujący.

Kilku producentów zbudowało wręcz potęgę na akcesoriach do golenia, tworząc marki wyceniane na miliardy euro i działające w większości krajów świata. Duża część panów używa nowoczesne maszynki, jednorazowe lub z wymiennymi wkładami.

mężczyzna

Autor: Blue Inc
Źródło: http://www.flickr.com

Dużą popularnością cieszą się również wersje elektryczne maszynek, dzięki którym można się ogolić bez konieczności używania pianek. Ale prawdziwi twardziele, stuprocentowi mężczyźni tylko się uśmiechną patrząc na te najnowsze wynalazki techniczne. W ich przypadku będzie się tylko liczyło tradycyjne golenie, techniką, jaką używali ich ojcowie i dziadkowie. Będą im do tego celu niezbędne pędzle do golenia, dobra pianka no i rzecz jasna bardzo ważny, a jednocześnie trochę groźny przyrząd, czyli bardzo ostra brzytwa.