Moda dla mężczyzn – trendy w 2014 r.

Obecnie sporo chłopaków chce na co dzień wyglądać modnie i stylowo. Czasy, kiedy chłopak miał w swojej szafie wyłącznie jeansy i parę podkoszulków na szczęście zazwyczaj są już jedynie wspomnieniem.

Mężczyzna przy samochodzie

Autor: Blue Inc
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy Ty również chcesz być stylowy na co dzień, bez wątpliwości ten tekst jest przeznaczony dokładnie dla Ciebie. Kiedy tylko masz trochę czasu, stanowczo powinieneś zobaczyć, jakie nadchodzą trendy na 214 rok.

Kiedy chodzi o kolory, w modzie męskiej często nic wielkiego się nie zmienia. Również w dwa tysiące czternastym roku nader modne będą przede wszystkim kolory czarny oraz biały. Faceci nie mają aż tak wielkiej wyobraźni kolorystycznej jak dziewczyny i nie zawsze są w stanie właściwie dobrać ze sobą konkretne kolory.

Jeśli Ty również należysz do takich osób, wówczas kategorycznie powinieneś postawić między innymi na klasykę – moda męska właściwie uwielbia takie kolory jak czarny, beżowy czy biel. Także szary właściwie zawsze dobrze się sprawdzą.

Takie kolory zdecydowanie są ponadczasowe, dlatego kiedy zdecydujesz się na ubranie w takich właśnie tonacjach, wówczas ryzyko

Mężczyzna w kożuchu

Autor: Blue Inc
Źródło: http://www.flickr.com

zaliczenia modowej wpadki jest niemalże zerowe. Niejednokrotnie projektanci stawiają również na bardziej odważne kolory takie jak dla przykładu czerwień, żółty czy niebieski – jednak pamiętaj, że takie mocne kolory powinny być jedynie niewielką częścią Twojego wybranego stroju.

Jak myślisz? Czy ten wątek jest interesujący? Jeśli tak, to kliknij w odnośnik i zbadaj praktyczne informacje (http://www.donzella.pl/pl/p/Body-welurowe-czerwone/754) – pochłoną Cię totalnie.

Jeśli lubisz mocne kolory, wówczas możesz je zaakcentować w swoim stroju dla przykładu na szaliku. Jeśli chodzi o krój poszczególnych ubrań, warto zauważyć dwie rzeczy.

Po pierwsze latem wielce modne będą bermudy w kwiaty – im bardziej luźne, tym praktycznie lepiej. Jeśli już teraz natomiast myślisz o skompletowaniu jesiennej garderoby, na pewno musisz wiedzieć jedno – do łask wracają dwurzędowe marynarki. W modzie męskiej klasyka jest praktycznie zawsze w modzie, dlatego zakup dwurzędowego płaszcza na pewno będzie prawdziwym strzałem w dziesiątkę.

Jeżeli tylko zastosujesz się do tych łatwych wskazówek zamieszczonych w tym artykule, wtedy kategorycznie będziesz bardzo modnym chłopakiem w roku 2014.