O torbach listonoszkach powstają nawet piosenki – czy torebka to skarbnica, czy największy nieporządek na świecie?

Babska torba zawsze budzi żywe zaciekawienie. W związku z tym, kłopot tego niebywale uniwersalnego drobiazgu, bez którego ani jedna super babka nie potrafi się obejść, budzi liczne rozmowy na ten temat, zwłaszcza wśród panów. Okazji, na które powinno się nosić adekwatne torby, jest wiele.

Torbs

Autor: Maria Morri
Źródło: http://www.flickr.com
Ponadto jeszcze większe ilości ubrań, do których muszą być odpowiednie. Trzeba odszukać więc najlepsze rozwiązanie. Generalnie można wziąć pod uwagę, że należy wyposażyć garderobę w trzy modele torebek – okolicznościową, klasyczną i nieoficjalną. Szykując się do oficjalnego spotkania, większość uwagi poświęca się właściwej toalecie i obuwiu.

Na kolejnym, chociaż nie mniej istotnym miejscu, są dodatkowe elementy. A wśród nich torba. Torebka na uroczyste okazje, to stylowa kopertówka albo niewielka wieczorowa torebeczka . Nie należy do tych pojemnych, a mimo to mogą zmieścić się w niej najbardziej potrzebne drobiazgi: szminka, puderniczka, telefon.

Zaciekawił Ci się ten artykuł? Jeśli tak, to nim wyłączysz komputer, kliknij wcześniej ten link – ta witryna też z pewnością wpadnie Ci w oko.

W trakcie oficjalnego wyjścia, torebka musi być wybrana bardzo starannie.

torebka

Źródło: flickr.com

Torebki klasyczne są świetnym wyborem do pracy. Praktyczne, właściwie duże , a jednocześnie eleganckie i konwencjonalne. Ich pozytywną stroną jest to, że będą odpowiednie do wielu kompozycji.

Torby listonoszki skórzane, to modele, które pomieszczą wiele kobiecych rzeczy, a wystarczająca ilość miejsca sprawi, że zmieści się w nich także czasopismo. Wówczas, gdy okoliczność nie zobowiązuje, portfele dla pań nie muszą być szykowne i skórzane. Do konduktorki można zapakować portmonetki, które posiadają duże ilości schowków, w razie kiedy dodatkowo potrzeba pomieścić w nich więcej i innych drobiazgów. Warto zainwestować w torbę do pracy – styl rozpoznaje się po szczegółach. Najbogatsza oferta jest w kategorii torebek nieoficjalnych. Do nich należą między innymi torby na trening, zakupowe, plażowe i do podróży.