Własna moda na co dzień czyli jak się ubierać, żeby wyglądać rzeczywiście ciekawie.

Co roku, gdy najwięksi producenci mody zaczynają pokazywać swoje nowe kolekcje, w niejednej damskiej szafie może się pojawić niewielka rewolucja. Nagle się okazuje, że kilka strojów kupionych zaledwie przed rokiem w obecnie nie będzie miało racji bytu, gdyż kolor jest już mało modny albo popularne są zupełnie inne kroje. Wiele kobiet ślepo podąża za czymś takim, i jeśli tylko jakiś celebryta ubierze na siebie coś oryginalnego, to nagle co któraś mijana na ulicy pani ma założone coś podobnego.

biała sukienka

Autor: RomitaGirl67
Źródło: http://www.flickr.com
Nawet jeśli zupełnie nie będzie im to pasowało, albo nie będą się w tym czuły dobrze, to przecież jest moda, to co modne trzeba ubierać i koniec.

Jeśli taki wpis Cię zaintrygował, to bez zwłoki kliknij ten link – ta unikalna strona z pewnością także okaże się dla Ciebie interesująca!

Tego typu małpowanie cudzych pomysłów jest niekiedy bardzo powszechne, nie tylko zresztą w modzie, ale w innych obszarach życia także. Niestety większość z tych Pań, którym się wydaje że ubierając najmodniejszą danego lata bluzkę, czy znajdując dodatki w niebieskim kolorze, bo akurat tego lata jest on modny, zupełnie nie ma pojęcia o tym, co to jest prawdziwa moda. Więcej w temacie modowym – polecam zajrzeć.

Tymczasem bycie modnym nie będzie oznaczać bezkrytycznego chodzenia za tym, co wymyślili inni. Wręcz odwrotnie, bycie człowiekiem modnym to umiejętność komponowania takich strojów, żeby wyróżniać się pozytywnie z tłumu identycznie ubranych innych osób. I jak można zobaczyć na przykładzie wielu coraz popularniejszych modowych blogerów, nie jest ważne za jaką kwotę się coś będzie kupować, ale co się kupuje i jak się to zestawi z innymi częściami ubioru.

Jeśli zastosowana w niniejszym materiale retoryka do Ciebie trafia, to zobacz tu sklep z dużymi rozmiarami warszawa podobne wpisy – one odnoszą się do analogicznej problematyki.

Dzisiaj również panowie interesują się modą. Coś dla nich – .

Wręcz są niektóre osoby, jakie kupują odzież dla siebie w sklepie z odzieżą używaną, szukając tam oryginalnych, niebanalnych części stroju. Odpowiednio skomponowane, uzupełnione o oryginalne obuwie najczęściej wyglądają one znacznie ciekawiej, niż przypadkowo założone markowe ubrania wielu kobiet, którym może się tylko wydawać, że są modne. Moda to także umiejętność dopasowania ubioru do odpowiedniej okazji, to umiejętność wyczucia, kiedy będzie można założyć coś na siebie, a kiedy korzystniej z danej części garderoby zrezygnować, gdyż pojawienie się w takim ubraniu nie będzie stosowne.