Na jakie okazje zakładać koszulę na spinki i na co zwracać uwagę wybierając koszulę?

Mężczyzna musi posiadać w swej szafie elegancką koszulę, jaką będzie zakładał na specjalne okazje. Taka koszula najczęściej występuje w kolorze białym i można by ją zakładać do garnituru.
Taka koszula na spinki to taki rodzaj koszuli, która zapina się na spinki, a nie na guziki.

koszula na spinki

Autor: garlandcannon
Źródło: http://www.flickr.com

Jest to koszula niezwykle formalna a obowiązkowym dodatkiem do niej powinien być krawat lub mucha. Taka koszula często występuje w dwóch fasonach: super slim i classic fit. Obydwa fasony są skrojone według specjalnie przygotowanych szablonów, jakie uwydatniają doskonale atuty męskiej sylwetki i ukrywają jej wady. Koszule takie najczęściej posiadają kołnierz półwłoski, gładką plisę i mankiet francuski podwójny.

Zaabsorbowała Cię ta publikacja? Jeżeli tak, to kliknij tutaj, a więcej przeczytasz w linku (http://www.koneser.eu/gdzie-zaparkowac-na-pradze-polnoc/). Dla pewnych osób ten wpis to niecodzienne podejście do tego zagadnienia.

Wykonana ona jest z miłej bawełny 100%. Koszula na spinki nadaje się do fraka, ponieważ jest bardzo elegancka. Pojedynczy mankiet jest praktycznie niedostępny do nabycia i jeżeli facet chciałby mieć taką koszulę, to musi ją zlecić u krawca.

Koszula na spinki idealnie nadaje się do biznesowego i eleganckiego garnituru. Posiada ona półwłoski kołnierz, którego wyłogi doskonale schowają się pod klapy marynarki. Koszula taka jest bardzo elegancka. Jest wykonana z bawełny, jaka łatwo się rozprasowuje. Posiada gładką plisę, jaka sprawia, że krawat jest konieczny. W internecie można by przeczytać opinie na wątek koszuli. Są one bardzo korzystne i zachwalają elegancję koszuli. Nawet panowie dobrze zbudowani zachwalają jej doskonałe dopasowanie do postury. Zdecydowanie najlepszym materiałem na koszulę jest bawełna. Bardzo wyszukane koszule wykonywane są też z jedwabiu. Jest on bardzo delikatny, a także odporny oraz nadaje koszuli łagodnego blasku. W co poniektórych sklepach koszule najlepszej jakości można by kupić za 200 złotych.

W wypadku niestandardowego wymiaru sylwetki, najlepiej jest uszyć koszulę na miarę. Jeżeli zdecydujemy się na koszulę szytą na miarę, moglibyśmy wybrać typ mankietu, typ kołnierzyka czy też materiał.
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , ,