Jak dobrać dżinsy odpowiednie do sylwetki?

Doskonale dobrane dżinsy uwydatniają walory kobiecej figury jak też powodują, że wyglądamy w nich doskonale. Te odpowiedniej jakości posłużą na długo.
Choć dzisiaj trendy w modzie odzieżowej odmieniają się niemalże co sezon, moda na jeansy nigdy nie przeminie.

Agent

Autor: Andres Rodriguez
Źródło: http://www.flickr.com
Radzimy, w jaki sposób wybrać fason dżinsów do swojej figury. Przede wszystkim musisz kupić taki model, jaki znakomicie na Tobie leży oraz kolor, w jakim znakomicie się czujesz. Jeansy to absolutna klasyka w szafie, nigdy nie wyjdą z mody i posłużą nam nie raz na przeróżne okazje.
Uważaj na kieszenie naszyte na pupie. Nadto wielkie wizualnie spłaszczą Twoje pośladki, zaś nadto małe (albo ich brak) – wizualnie je powiększą. Natomiast nazbyt kuse czy też podwinięte nogawki optycznie skracają sylwetkę, z tej przyczyny zrezygnuj z nich całkiem, o ile jesteś filigranowa oraz nie uwielbiasz wkładać bucików na obcasie. Jeansy damskie Lee z prostymi nogawkami – to najbardziej klasyczny krój dżinsów, będzie odpowiedni dla każdego typu figury. Wizualnie wydłuża figurę, zatem także niezbyt wysokie dziewczyny będą wyglądać znakomicie w tego rodzaju jeansach, zwłaszcza, gdy założą do nich buty na obcasie.

Ten serwis internetowy sukienki ciążowe posiada ciekawe informacje na omawiany wątek, więc, jeśli ta kwestia Cię intryguje, to zobacz to koniecznie.

Istotne jest, by należycie dopasować długość nogawki. Powinny one troszeczkę zakrywać buciki. Rurki dobrze wyglądają na wysokich i szczupłych paniach. Te troszkę niższe powinny nabywać fasony dłuższe aniżeli do kostki, wówczas wizualnie wydłużona zostanie figura.

Wskazówka do powodzenia zawsze tkwić będzie w należytym dopasowaniu modelu a także włożeniu do nich szpilek. Z pewnością jeansów tego fasonu muszą unikać ich posiadaczki sylwetki w rodzaju „jabłko”.
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , ,