Jakie wymiary powinna mieć doskonała kandydatka do zawodu modelki?

Nim wybierzesz się do jakiejś agencji modelek, lepiej dobrze namyśl się, czy możesz się dla przykładu przeprowadzić do innej miejscowości, albo czy mogłabyś godzić naukę z pracą na wybiegu.
Powinnaś także być osobą punktualną i chętną do różnorodnego rodzaju poświęceń.

Body – zmysłowość i styl

Autor: Prima Donna
Źródło: Prima Donna
Modelka musi być także osobą bardzo komunikatywną. Musisz zadać sobie pytanie: czy potrafiłabyś wytrzymywać przeróżne krytyczne komentarze na swój temat. Szukając zatrudnienia w tym zawodzie z pewnością wiele razy dotarły do Ciebie zdania twierdzące, że jesteś zbyt niska, zbyt gruba lub wypełnianie ust wrocław posiadasz za duży nos. Jeżeli na wszystkie wymienione wyżej kwestie mogłabyś odpowiedzieć sobie pozytywnie, to przekonaj się, że Twoje wymiary sprawiają, że mieścisz się w typowych wymiarach, jakie mają modelki.

Chodzi tutaj o wzrost większy niż 170 centymetrów (przy czym 13-latki muszą posiadać wzrost 170 cm, a 15-latki 172cm), czy posiadasz biust pomiędzy 80 a 90 cm, biodra między 84 a 92 centymetrów i pas między 56 a 64 cm. Następnie mogłabyś przyjść do dobrej agencji modelek, aby przyjrzeli się Twojej osobie pracujący tam specjaliści. Niezwykle ważne jest to, aby dziewczęta nie oceniały się same. Bywa bowiem tak, że akurat te cechy urody, których kandydatki w sobie nie lubią, sprawiają, że mogą funkcjonować w zawodzie modelki. Od jakiegoś okresu czasu do agencji przyjmowane są dziewczyny z dużymi oczyma, piegami, których kąciki są delikatnie uniesione.

Kandydatki mogłyby być szczupłe, ale nie za chude, gdyż podmioty pracujące w dziedzinie kosmetycznej wyszukują raczej dziewczyn o normalnej budowie figury. Nie jest prawdą to, że modelkami mają prawo zostać jedynie te dziewczyny, które posiadają pociągłe rysy twarzy, okrągłe i kwadratowe także są mile widziane.
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , ,