Niejedna przedstawicielka płci pięknej chce być atrakcyjna – powinno jej w tym pomóc szykowne nakrycie szyi

Panie kochają różnego typu dodatki, które powodują, że będą one wyglądały ładnie. Jednakże nie musi być to obowiązkowo biżuteria.
Stuprocentowa dama jest świadoma tego, jak sprawić, żeby mężczyźni patrzyli tylko na nią.

Stylizacje karnawałowe, bielizna modelująca Gatta

Autor: Gatta
Źródło: Gatta
I nie chodzi tu wcale o wyzywające sukienki oraz zbyt dużą ilość biżuterii. Umiejętność przyciągania spojrzenia innych osób, ale przez osobistą elegancję, a nie bezwstydność, to sztuka. Często da się to osiągnąć przy użyciu pięknych i najlepszych jakościowo akcesoriów. Nie muszą być to kolczyki z drogocennymi kamieniami czy duży naszyjnik na szyi. Oczekiwany efekt możemy osiągnąć o wiele prościej i taniej. Wystarczy dla przykładu założyć na szyję elegancki szal. Oczywiście powinien on być uszyty z dobrego materiału. Może być na przykład jedwabny — wtedy będzie prezentował się niezwykle elegancko. Zależnie od efektu, jaki chcemy osiągnąć, może być on jedno lub wielokolorowy. Pamiętać tylko trzeba o tym, aby nie mieszać zbyt kolorów i wzorów. Przecież żadna dama nie ma ochoty uzyskać odwrotnego efektu od zamierzonego — nie chce prezentować się jak choinka bożonarodzeniowa, jak głosi mądre przysłowie. Istotny jest też sposób wiązania.

Zainteresowały Cię informacje opracowane w naszym artykule? Na pewno spodoba Ci się także dodatkowe czytanie. Nie czekaj więc i przejdź do następnej strony.

W sieci możemy znaleźć masę artykułów i filmików o sposobach na piękne oraz szykowne wiązanie szala.

W tym przypadku potrafi on być najlepszą ozdobą na wieczorowe wyjście przykładowo do filharmonii. Będzie nawet lepszy niż kolczyki czy łańcuszek. Zatem wybierzmy się w najbliższym czasie do sklepu, by przymierzyć ładne szale.
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , ,