Moda to jest to!

Skarpety są ważnym dodatkiem do twojej garderoby, zadbaj, żeby wyróżniały się doskonałą jakością

Skarpety są uzupełnieniem stroju, tak i tego noszonego codziennie, jak i bardziej eleganckiego. Są zakładane tak samo przez kobiety i panów w każdym wieku. Niemniej o ile kobiety mają przyjemną alternatywę w charakterze pończoch czy podkolanówek, panowie są skazani na skarpety męskie. Trzeba uczynić wszystko, aby ten na pierwszy rzut oka nieznaczący fragment odzienia odznaczał się wspaniałymi cechami i zapewniał wysoki komfort noszenia.

Kiedy dziecko chce być dorosłe

Opiekunowie małej córeczki, najczęściej matka, dziś czy jutro staną w obliczu zdania wypowiedzianego przez młodą damę „mamo, tato, ja już chce być dorosła”. Zwykle takowa deklaracja jest wygłaszana przez 8 czy 9 latkę. Opiekunowie w takiej sytuacji stają przed wyborem co zrobić, żeby ich Karolinka poczuła się troszeczkę doroślej. Z pewnością mamę w takiej chwili z jednej strony ogarnia wielkie wzruszenie, a jednocześnie troszkę bawią tak zdecydowane słowa u tak młodej osóbki. Na pewno jednym z pomysłów w arsenale rodziców jest powierzenie córce jakiejś odpowiedzialnej roli w mieszkaniu, którą dotychczas wykonywała mama czy tata.

Chusty, czyli ozdabiające strój eleganckie dodatki

Bez względu od pory roku, warunków atmosferycznych, okazji szaliki, apaszki i chusty są często lubianymi dodatkami dopełniającymi damski i nie tylko ubiór. Są to przeróżnego typu: szale, szaliki (jedwabne, kaszmirowe, bawełniane, z bawełny, jedwabiu, kaszmiru czy też z wełny), chusty, chustki, apaszki, rękawiczki, kapelusze, czapki, paski i różnego rodzaju biżuteria.