Pociągające pomysły na wesele dla kreatywnej Pary Młodej

Polskie śluby były do tej pory zbyt schematyczne, na całe szczęście to się modyfikuje – przede wszystkim dzięki rosnącej wziętości blogów z wenami ślubnymi. Opisujemy tutaj kilka pomysłów na przyjęcie weselne, które pomogą Wam zdumieć gości , i dodatkowo całkowicie wyjść od niezmienności.

Ślub

Autor: Shan Owens
Źródło: http://www.flickr.com
Stół weselny dla pociech jest to pomysł znany nowomodnym Pannom Młodym, jakie śledzą najnowsze trendy i sugerują się przeglądając polskie oraz zagraniczne blogi. Jakkolwiek nie do końca wniknął w zwyczaj na polskich weselach. Niejedna taka atrakcja weselna jest dla dzieci wybitnym urozmaiceniem dnia, w jakim to dorośli zabawiają się sporzej od nich. Para Młoda może także przyrządzać zabawy specjalnie dla najmłodszych.

Z pewnością dzieciom się to niezwykle spodoba. Barek piwny to już projekt dla dorosłych gości weselnych. Taki barek to dobry pomysł na wesela o mniej oficjalnym charakterze. Kategorycznie jest to pomysł na ślub w plenerze we Wrocławiu (w ogródku pod gołym niebem lub pod namiotem). Sprawdza się w takim razie lepiej niż barki alkoholowe z barwnymi trunkami. Nie ulega wątpliwości męskie grono ślubu się bardzo ucieszy z tego rodzaju atrakcji. Bezspornie sam ślub w plenerze we Wrocławiu jak i w podobny sposób przyjęcie weselne będzie tworzyć wielką atrakcję.

Ślub plenerowy

Autor: flickr.com
Źródło: flickr.com
Przyjęcia tworzone w zieleńcach sporządzają swoistą atmosferę, zawrotny i ekscentryczny klimat. Jest on rzadko spotykany u nas w kraju, dlatego jest taki zdumiewający i spektakularny. Również już z zezwoleniami na ślub w plenerze jest przyzwoiciej – kiedyś nie chciano się na tego rodzaju uroczystości godzić, współcześnie już tak. Kolejną atrakcją jest oryginalne wyście z kościoła.

Wyłącznie nieliczni pamiętają o tym, żeby wychodzącą Parę Młodą z kościoła przywitać w rzadki sposób – . Rzadkie wyjście z kościoła to również fenomenalna okazja na słuszne zdjęcie, które będzie bardzo dobrze pasowało do albumu, jaki uzyska od Waszego fotografa weselnego.