Lampy podłogowe jako nietuzinkowy element urządzenia salonów oraz pozostałych pomieszczeń w pensjonacie.

To, że bez nieziemskiego oświetlenia raczej mieszkać się nie da, jest powszechnie znaną prawdą. Może jednak nie każdy uświadamia sobie, że właściciel 4-gwiazdkowego hotelu w stolicy, równie dużo uwagi poświęca zakupowi świetnej lampy, jak i posiadacz prywatnego domu. Każdy bez wyjątku gość musi czuć się w zabukowanym dzień wcześniej pokoju, jak u siebie, a wtedy z pewnością powtórzy pobyt w czasie kolejnej podróży służbowej.

Najlepszym pomysłem na uzupełnienie niezagospodarowanego kąta w pobliżu recepcji jest zakup zwracającego uwagę oświetlenia. Nawet tanie lampy podłogowe idealnie nadają się do tego rodzaju pomieszczeń. Przyjezdni już na początku zostaną zszokowani prezencją czerwonego kinkietu w kształcie pąka róży, serca bądź dzbanka. A jasne oświetlenie, z żarówką sporej mocy, spostrzegą pracownicy recepcji, a zwłaszcza ci, którzy wkładają na nos soczewki korekcyjne. Ciekawostki na stronie: Nietypowe lampy.

W pokojach hotelowych, oprócz dekoracyjnych żyrandoli i całkiem skromnych lampek nocnych, można dodatkowo postawić także tanie lampy podłogowe. Staranność wytworzenia, niepowtarzalność wyglądu, dobre materiały – nic nie zdradza niskiej ceny lampy i może ona rzucać ciepłe i lekko rozproszone światło nawet w 5-gwiazdkowych hotelach.

Oświetlenie

Autor: ▓▒░ TORLEY ░▒▓
Źródło: http://www.flickr.com

Poza tym, będzie ona niezastąpiona w hostelowych restauracjach podczas romantycznych podwieczorków we dwoje, przygotowywanych w walentynkowe wieczory, w czasie imprez karnawałowych i śniadań w zachmurzone, jesienne poranki .

Aby zdobyć taki właśnie model oświetlenia, właściciel zajazdu musi wybrać się do pobliskiego sklepu, gdzie wskaże mu ścieżkę ogromny przydrożny bilbord z napisami: sprzedaż hurtowa produktów oświetleniowych, lampy sklep internetowy – punkt osobistego odbioru. Mniej uciążliwym wyjściem z sytuacji staje się wykorzystanie internetu.

Nie zwracając uwagi na porę dzionka, ani nawet na miejsce zameldowania, można bez trudu wyszukać ciekawy model, taki nie do odszukania w sklepach małomiasteczkowych (dowiedz się więcej). Nawet w czasie kolacyjnej konwersacji córka pośpieszy z pomocą swojemu ojcu, a zarazem posiadaczowi hotelu, podpowiadając, jaką frazę trzeba wstukać w wyszukiwarkę, aby wypracować jak najbardziej zadowalające wyniki. A w opisywanym przypadku najlepiej użyć słów: lampy sklep internetowy.