Tag Archive: ubiór

ubiór

Odrobinę bardziej puszyste kobiety mogą korzystnie się prezentować!

W rankingach najładniej ubranych kobiet to właśnie Polki uzyskują wysokie pozycje. Wiadoma kwestia: to zależy od wielu czynników, panie są różne, lecz zasadniczo można zaryzykować twierdzenie, że wiele w owym stereotypie prawdy.

Schludny, zadbany mężczyzna

Nasz wygląd zewnętrzny to tak w życiu osobistym, jak i w miejscu pracy – kwestia niezwykle ważna.
Jak istotne to są sprawy, świadczyć może fakt, że korporacje już nawet w swych wewnętrznych ustaleniach takie zasady jak: czyste obuwie czy schludne ubranie, wyraźnie podkreślają.

Dlaczego wygląd mężczyzny jest bardzo kluczowy? Czy to nie domena kobiet? Co powinniśmy przez to rozumieć?

Jak przekonują psycholodzy społeczni, a zwłaszcza jeden z najbardziej znanych i popularnych – Robert Cialdini, lubimy szczególnie tych, którzy fajnie wyglądają i po prostu nam się podobają. Robert Cialdini wie w czym rzecz, od lat trudni się technikami wywierania wpływu społecznego, a jego publikacje sprzedają się w milionach egzemplarzy. Co więc należy wyciągnąć z tej lekcji? Nie, nie decydujmy się na operację plastyczne, jest prostszy sposób – ładnie się prezentować, znaczy się gustownie prezentować, czyli pomyślmy o odpowiednim ubraniu.

I nie wódź na pokuszenie – czyli sexi bielizna dla kobiet

Piękna kobieta to nie tylko kobieta dbająca o siebie, ale również stosownie ubrana. I nie chodzi w tym wypadku tylko o ubiór na co dzień, ale również idealnie dopasowaną bieliznę. Wiele kobiet nie uświadamia sobie, jakie bielizna – w szczególności sexi bielizna – może zdziałać cuda. Nieistotne czy mamy doskonałą figurę, czy pozostawia ona wiele do życzenia – sexowna bielizna na każdej pani wygląda oszałamiająco i powoduje, że czuje się ona wyjątkowa.