Zachwyć ukochaną fotografią 3 D w szkle

Jesteś „gadżeciarzem” lub szukasz nietuzinkowego, wyjątkowego prezentu dla narzeczonej? Chcesz przy tym, by prezent stanowił połączenie ekstrawagancji i stylu? Nie tylko na urodziny, czy rocznicę rozważ zakupienie portretu w 3D z kryształem.

W sklepach z upominkami mamy pole do popisu jeśli chodzi o wybór prezentu. Wyjątkowe kubki z przesłaniem, pamiątkowe kartki, arcydzieła wykonane z drewna – zakupując takie produkty połączymy humorystyczny przekaz z uśmiechem jubilata.

zdjęcie w szkle

Autor: Sam Beebe
Źródło: http://www.flickr.com

Kiedy w grę wchodzi podarunek większego kalibru i chcemy kupić absolutnie unikalny prezent rozważmy zamówienie zdjęcia w krysztale lub szkle. Druga z opcji wymaga większego poświęcenia, nie tylko kwotowego. Warto pochodzić za podobnym upominkiem i poprzeglądać oferty w sieci, jeżeli lokalne punkty z usługami grawerowania laserowego są daleko. Jeśli jednak kwota i pomysł prezentu nie zniechęcają nas do postawienia na portret w krysztale i 3D, można być pewnym, że jako innowacyjny darczyńca sprawimy bliskiej osobie przyjemną niespodziankę na lata.

Nie trzeba było długo czekać, by technika 3D przywędrowała z kin i telewizorów do upominków.

Nie zwlekaj – czytaj informacje, jeżeli zaintrygowały Cię wiadomości z artykułu, który dla Ciebie stworzyliśmy. Pod poniższym linkiem znajduje się sporo szczegółów.

Przez pewien czas popularne było kupowanie pucharów oraz pamiątkowych tabliczek. Te ostatnie mają wzięcie cały czas, najczęściej jako pamiątka na ważną rocznicę urodzin, ślubu itp.

Właściciele zakładów fotografii w „krysztale” mówią niekiedy o rewolucyjnym odkryciu, kolejnej niszy, fascynującej technice, która spotyka się z coraz większym odzewem klientów. Jeszcze większy zachwyt ogarnia tych, którzy nigdy wcześniej nie spotkali się podobnym upominkiem. Sekret polega na laserowaniu i wkomponowaniu zdjęcia w zamawianą bryłę kryształu.

Jak się mają zatem koszty za podobne gadżety i gdzie zdobędziemy zdjęcia 3D w krysztale? Jeśli w pobliżu nie ma specjalisty od laserowania i fotografii, warto przejrzeć strony internetowe firm od fotografii 3D. Kilkucentymetrowy kryształ z małym zdjęciem to koszt w granicach stu do nawet czterystu złotych. Nasze zamówienie składa się tutaj z dwóch elementów. Przerobienie normalnej fotografii w trójwymiarowe to jeden element usługi, grawerowanie w krysztale to druga sprawa. Jeśli pieniądze odgrywają w zamyśle drugorzędną rolę, możemy rozejrzeć się za ekstrawagancką formą kryształu, np. sercem, rombem, „pomarszczonym prostokątem” itd.