Męska rzecz: perfekcyjna fryzura. Jak ją ułożyć?

Tworzenie fryzur męskich nie jest tak czasochłonne jak nam się może wydawać. Częstokroć rezygnujemy z rannego układania fryzury, jako że wydaje nam się, że nie zdążymy do pracy czy szkoły.

A starcza niekiedy pięć minut, jakie na pewno znajdziesz bez wczesnego wstawania.

Goldwell do koloryzacji

Źródło: lokikoki.pl

Ale jak układać włosy męskie i w jaki sposób się do tego wziąć? Specyfików jest parę i pasują one do różnych rodzajów czupryn. Tak więc to, co działa u przyjaciela, niekoniecznie będzie efektywne na Twych. Rozpocznij od dokładnego umycia szamponem, jaki je zmiękczy jak też przygotuje pod formowania. Lekko przesusz ręczniczkiem po czym dokończ suszarką. Już w czasie owej czynności zacznij układać włosy w pożądaną fryzurę. W następnej kolejności zależnie od potrzeb, nałóż jakiś z poniższych preparatów. Żel będzie bardzo dobry do czupryn krótkich, gęstych i opornych na formowanie. Żel mocno utrwala fryzurkę oraz trzyma ją przez cały dzień. Nie stosuj go na długie owłosienie, bo będą wówczas sprawiały wrażenie ciężkich a także sztywnych i jakby przetłuszczonych. Pamiętaj jednakże, że skleja również włosy, więc jeżeli zależy Ci na tym, by poszczególne pasma były luźne oraz swobodne, wybierz inny preparat.

komplet czarnej bielizny

Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com

Początki czesania fryzury bywają dla nieomalże każdego mężczyzny ciężkie oraz zniechęcające. Ale wystarczy, iż poznasz swe włosy oraz jak zachowują się podczas formowania, a ich czesanie będzie zajmowało Ci coraz to mniej czasu.

Po pewnym czasie dojdziesz do takiej wprawy, iż starczy jeden płynny ruch ręki, aby zrealizować należytą stylizację. Męskie fryzury rozpocznij od układania, gdy się nie spieszysz, dla przykładu wieczorową porą przed prysznicem – czytaj więcej.