Jak przyszykować się na przyjście malca? O co zadbać najpierw i co kupić? Postaramy się coś podpowiedzieć.

Niedługo na świat wydostanie się mały brzdąc wymagający dużo opieki i najprawdopodobniej będzie oczkiem w głowie mamy i taty. Jak odpowiednio przyszykować się na jego nadejście? Malutkie dzieciątko to niemałe wyzwanie. Dużo kobiet, coraz częściej, odczuwa obawę przed nieudolnością. Lękają się, iż są nadal za młode, że nie znają się na dzieciach i, iż nie będą w stanie sobie z nim poradzić. Niestety, są błędzie.

Autor: Abrakadabra

Niegdyś ludzie nie mieli podręczników przygotowujących mamę i tatę na pojawienie się następnego członka rodziny i wydaje się, iż dużo z nich „wyszła na ludzi”. Przede wszystkim kobieta ma rzeczywisty instynkt macierzyński, który pozwala jej powziąć takie decyzje, które są odpowiednie dla brzdąca. Zobacz tutaj:

Zatem, nie należy się lękać, że właśnie nam się nie uda. Dzidziuś wymaga niebywale wiele uwagi i kurateli. Na pewno przyda mu się wózeczek, którym, przy pomocy mamy bądź taty, będzie miał szansę przemieszczać się w różne punkty na świecie.

Dla przykładu do babci, która nie będzie miała ochoty wypuścić go ze swych rączek. Prócz całej gromady rzeczy, które są nieodzowne do odpowiedniego opiekowania się malutkim chłopcem, lub konieczne dla ułatwienia życia rodzicom, brzdąc wkrótce po urodzeniu, które jest dla niego ogromnym wydarzeniem, niedługo będzie miało szansę doświadczyć następnego.

Biała szatka

Kolejnym istotnym nabytkiem są ubranka do chrztu dla chłopca. Przecież nasz mały elegancik od samego początku musi wyglądać na gentlemana. Jasne jest, iż to zlecenie jest należne tylko i wyłącznie matce. To ona wie najlepiej, jak powinien prezentować się prawdziwy facet. Prócz tego, trzeba też przygotować skromne spotkanie, by właściwie przyjąć rodziców chrzestnych i innych zaproszonych gości.

Najedź na link i przenieś się na witrynę twórcy (http://www.dworzecwilhelma.pl/pl/majowka-na-mazurach/). Tam znajdziesz masę szczegółowych informacji na opracowany tutaj ciekawy temat.

kościół

Autor: Jun’s World
Źródło: http://www.flickr.com

Wkrótce po zakończeniu spotkania mnóstwo rodziców próbuje pozbyć niepotrzebnych rzeczy, takich jak na przykład. ubranka do chrztu dla chłopca. Oczywiste jest, iż wkrótce z nich wyrośnie, a perspektywa drugiego dziecka póki co jest bardzo odległa. Nawet, gdyby taka nie była to, spoglądając okiem kobiety, moda ulega zmianie i na pewno nie wykorzystamy ich po raz kolejny.