W jaki sposób skompletować garderobę mężczyzny?

Każdego dnia na ulicach mijasz setki mężczyzn. Pewna część z nich ubrana jest całkiem od czapy, a część po prostu zachwyca – przyciąga spojrzenia nie jedynie pań, ale również mężczyzn.
Prawdopodobnie niejednokrotnie zastanawiałeś się w jaki sposób to się dzieje? Sposobem na rozwiązanie tej zagadki może być odpowiednie skompletowanie swej garderoby! Pośród elementów konfekcji nie ma ważnych i mniej ważnych.

Kolekcja Jackpot wiosna 2013

Autor: Jackpot
Źródło: Jackpot
Wszystko jest istotne, jednakże niektóre składniki są kluczowe. Te newralgiczne składniki to należycie dobrane buty, spodnie i tak zwana „góra”, zatem sweter, koszula oraz marynarka. Okazuje się, iż ważne jest wszystko. I jest tak – z tą różnicą, że najważniejsze będzie, ażeby pojedyncze „podzespoły” naszego ubioru „wywodziły” się z jednego stylu. O co idzie? O to, by nie zestawiać sportowych bucików ze spodniami od garnituru i koszulą w grube paski – zaś na wierzchu z kataną ortalionową.
Marianna Tomaszko

Autor: Karen Eliot
Źródło: http://www.flickr.com
Ważne jest, ażeby się trzymać jednego stylu – ewentualne mieszanki dopuszczalne są jedynie w kwestiach odcieni oraz dodatków – i tu także bez zbytniej ekstrawagancji. Powinniśmy o tym pamiętać, bo kompozycja perfekcyjna to strój w jednym stylu – gustowne buciki, spodnie w kant lub byann.pl pończochy ślubne modne dżinsy, t-shirt idealnie przylegająca do ciała i marynarka.

Czyżbyś czuł chęć na więcej tekstów na powyższy temat? Namawiamy w takim razie do kolejnej strony – po prostu naciśnij to zaproszenia ślubne bielsko i przenieś się do naszego portalu.

Takie zestawienie idealnie sprawdzi się na wieczorne wypady albo do pracy – pod warunkiem, że nie obowiązują w tym miejscu uniformy.

Wypróbowanym rozwiązaniem są również swetry pod marynarkę – od kilku lat zastępują z sukcesem golfy, jakie może i były ciepłe, ale dziś są niemodne. W sklepach tradycyjnych jak również internetowych dostępna jest odzież męska XXL.