Tag Archive: gust

gust

Jak wybrać biżuterię na prezent?

Nie ulega kwestii, iż damska biżuteria powinna odpowiadać upodobaniom danej pani, a zatem jej stylowi czy temperamentowi.
Jeżeli mężczyzna będzie w stanie określić owe części składowe, nie powinien mieć nazbyt wielu problemów z doborem odpowiedniej biżuterii dla swej kobiety.

Stylizujmy się bardziej modnie!

Moda nie jest nauką, a więc nie ma w tej branży najzupełniej niezawisłych praw. Chodzi o to, że autentycznie wszyscy mamy całkowite prawo ubierać się dokładnie tak jak pragniemy. I ogólnie we wszystkich przypadkach mamy sporo racji, bo w końcu któż rzekł, iż powiedzmy różowe spodenki meskie są niefajne? Choć trzeba wiedzieć, że ludzie to tylko ludzie, to znaczy jesteśmy zwierzętami stadnymi, przyszło nam żyć w takim społeczeństwie, które uwielbia oceniać innych ludzi. To powoduje, iż trzeba odpowiednio przestrzegać norm. W tym tekście o tym w jaki sposób ładnie się ubrać, najzwyczajniej w świecie godnie. Zapamiętajmy, że chociaż jesteśmy wolnymi jednostkami, w żadnym przypadku nie możemy zawsze ignorować zasady ubierania się!