Tag Archive: golenie

golenie

Merkur 37c jest świetnej klasy maszynką do golenia

Jeśli chcemy obdarować bliskiego faceta czymś niesamowitym, to przeważnie patrzymy na przeróżnego typu gadżety, a z góry skreślamy przedmioty, które mają szansę okazać się przez niego używane w codziennym życiu, uważając, że jest to zbyt praktyczne, a więc się nie nadaje. Jednak naprawdę fajnym planem na podarunek, może być maszynka do golenia na żyletki, które są wymieniane.

Elegancki mężczyzna musi się golić, dbaj o doskonałe kosmetyki i akcesoria dla porannego golenia

Zadbany pan codziennie musi ogolić się oraz zadbać o cerę twarzy i szyi. Niewypielęgnowany zarost sprawia brzydkie wrażenie oraz źle świadczy o mężczyźnie. Jednak golenie nie zawsze staje się przyjemne, bywa tak, że męska skóra jest pod wpływem golarki podrażniana. Należy wykorzystywać więc właściwe urządzenia do golenia, jak też najlepsze kosmetyki.

Codzienne golenie zarostu na twarzy – jak można je sobie współcześnie zdecydowanie uprzyjemnić?

Brak zarostu ciągle jest w modzie, w związku z tym podstawowym elementem codziennej toalety zdecydowanej większości mężczyzn jest golenie twarzy. Niestety, nie zawsze jest to jednak wygodna czynność. Dużo osób narzeka na podrażnienia skóry po goleniu, nieprzyjemne szczypanie lub inne dolegliwości. Jakim sposobem skutecznie uprzyjemnić sobie codzienne golenie twarzy?

Przystojny facet powinien być ogolony! Sprawdź nasze podpowiedzi

Przystojny facet nie może nie być ogolony – stwierdzenie to bez przerwy jest aktualne w przypadku zdecydowanej większości naszych mężczyzn. Rzecz jasna nie mówi się tu o przypadkach, kiedy ktoś posiada ładnie utrzymane wąsy czy brodę. Także niewielki, kilkudniowy zarost w wielu sytuacjach może dodać mężczyznom męskości i atrakcyjnego wyglądu. Jednak w codziennych okolicznościach, a co więcej przy ważnych wydarzeniach, zarośnięta, nieogolona twarz prezentuje się niezbyt dobrze.