Dlaczego tenisówki to tak znane buty nie tylko do używania na kortach?

Niemalże każda kobieta ma w swojej szafce tego typu obuwie. Są one niezwykle komfortowe, znakomicie wyglądają oraz znakomicie nadają się do wielu stylizacji.

tenisówki

Źródło: pixabay.com

Mowa tu o tenisówkach, dlatego też w niniejszym artykule odnajdziesz przegląd takiego typu obuwia. Podpowiemy także, jakie modele warto wybrać oraz z czym je w rzeczywistości nosić. Skoro wybierzemy konkretny rodzaj obuwia, musimy mieć świadomość tego, z czym je nosić, z którymi składnikami prezentują się one prawidłowo. Tenisówki są bardzo uniwersalnym obuwiem, które doskonale wpisuje się w dużo słynnych stylizacji i naprawdę pasuje do różnorodnych stylów ubierania. Tenisówki będą wyglądać doskonale w zestawach sportowych, na co dzień czy też na wytworne spotkanie.

Udało nam się zwabić Twoją uwagę tym ciekawym wpisem? Świetnie. W takim razie namawiamy – kliknij w link wełna parzona i przejdź do nowej strony po fakty.

Prezentują się one doskonale w połączeniu ze spodniami, szortami, sukienkami czy też nawet spódnicami. Oprócz idealnego dopasowania tenisówki mają również inną bardzo ważną właściwość: są one niezwykle komfortowe i to z tego powodu tak często wybieramy je po prostu na co dzień.

Czym kierować się przy ich wybieraniu? Otóż przede wszystkim trzeba kierować się ich wygodą, swoim wyczuciem estetyki, lecz także obowiązujących trendów. W obecnym roku niezwykle chętnie wybierane są przede wszystkim tenisówki w barwach delikatnych. Warto wiedzieć, że kojarzy się to z jednej strony z tym, że kolory pastelowe w każdym przypadku powracają do mody na wiosnę.

Poza tym w wielu stylizacjach powracamy także do stylu boho albo hippi, często inspirujemy się folklorem, z tego też powodu niezwykle znane są zdobienia kwiatowe. Ciekawym pomysłem są również tenisówki w kolorach srebrzystych, które lekko świecą czy też błyszczą i znakomicie nawiązują do stylu disco.
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , ,