Jak dobrać dżinsy odpowiednie do sylwetki?

Doskonale dobrane dżinsy uwydatniają walory kobiecej figury jak też powodują, że wyglądamy w nich doskonale. Te odpowiedniej jakości posłużą na długo.
Choć dzisiaj trendy w modzie odzieżowej odmieniają się niemalże co sezon, moda na jeansy nigdy nie przeminie.

Agent

Autor: Andres Rodriguez
Źródło: http://www.flickr.com
Radzimy, w jaki sposób wybrać fason dżinsów do swojej figury. Przede wszystkim musisz kupić taki model, jaki znakomicie na Tobie leży oraz kolor, w jakim znakomicie się czujesz. Jeansy to absolutna klasyka w szafie, nigdy nie wyjdą z mody i posłużą nam nie raz na przeróżne okazje.
Uważaj na kieszenie naszyte na pupie. Nadto wielkie wizualnie spłaszczą Twoje pośladki, zaś nadto małe (albo ich brak) – wizualnie je powiększą. Natomiast nazbyt kuse czy też podwinięte nogawki optycznie skracają sylwetkę, z tej przyczyny zrezygnuj z nich całkiem, o ile jesteś filigranowa oraz nie uwielbiasz wkładać bucików na obcasie. Jeansy damskie Lee z prostymi nogawkami – to najbardziej klasyczny krój dżinsów, będzie odpowiedni dla każdego typu figury. Wizualnie wydłuża figurę, zatem także niezbyt wysokie dziewczyny będą wyglądać znakomicie w tego rodzaju jeansach, zwłaszcza, gdy założą do nich buty na obcasie.

Czy ta wzmianka wywołała u Ciebie ciekawość? Jeżeli tak, to poznaj ten bardzo wyczerpujący artykuł (https://dreamtex.pl/). On z pewnością także okaże się warty poznania.

Istotne jest, by należycie dopasować długość nogawki. Powinny one troszeczkę zakrywać buciki. Rurki dobrze wyglądają na wysokich i szczupłych paniach. Te troszkę niższe powinny nabywać fasony dłuższe aniżeli do kostki, wówczas wizualnie wydłużona zostanie figura.

Wskazówka do powodzenia zawsze tkwić będzie w należytym dopasowaniu modelu a także włożeniu do nich szpilek. Z pewnością jeansów tego fasonu muszą unikać ich posiadaczki sylwetki w rodzaju „jabłko”.
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , ,