Monthly Archive: April 2019

Jeśli krytycznym okiem spojrzymy na swoje ubrania i zapewne większość z nich wyrzucimy

Warto pamiętać, że cała zawartość naszej szafy niejako odzwierciedla to, jakiego rodzaju ludźmi jesteśmy. Jeżeli mamy skłonności do tego, by być perfekcyjni, to z całą pewnością na naszych wieszakach istnieje porządek, a półki to miejsce, gdzie koszulki spoczywają równo ułożone. Oczywiście nie brakuje wśród nas i takich jednostek, które lubią bałagan i chaos, w którym czują się zawsze dobrze, jednak szafa przede wszystkim powinna być funkcjonalna, dlatego nie kwestie porządku są w niej najważniejsze, a sama zawartość.

Co kupić dla dzieci

Gdy na świat przychodzi niemowlę wtedy dopiero, co upieczeni rodzice, rodzina jak i znajomi są pełni radości. Przychodzi też , gdy wszyscy odwiedzają rodziców i ich dzidzię. Niezbędny będzie też prezent dla niemowlaka, a z tym możemy mieć problem. Osoby, które nie mają dzieci mogą mieć problem z rozmiarem, ale wystarczy powiedzieć osobie sprzedającej w sklepie, że niemowlę ma ileś tam dni, wtedy na pewno sprzedawca nam pomoże.

My się zimy nie obawiamy… do czasu. Jak przeżyć zimę, a raczej jak podejść do niej odpowiednio? To nie taka beznadziejna pora roku, należy tylko dobrze do tego podejść

My się zimy nie boimy…najczęściej w okresie letnim. Tak można mówić, gdy jest cieplutko, a my rozmarzeni chodzimy sobie ubrani lekko. Zima wydaje się wtedy dalekim koszmarem, któremu możemy pogrozić palcem. O tak, my się Ciebie nie boimy, myślimy, bo wiemy, że nie ma możliwości, ażeby nam coś zrobiła. No ale co się odwlecze, to… I gdy kończy się sierpień odczuwamy pierwsze podmuchy zbliżającego się koszmaru. We wrześniu może być jeszcze ciepło, ale później to już… no wszyscy wiemy.