Monthly Archive: November 2017

Wybierz z rozwagą buciki dla twojego dziecka

Jak umiejętnie kupować ubranka dla niemowląt? Strojenie małych dzieciaczków stanowi wyzwanie dla wielu ojców i matek. Nie chodzi wcale o gusty, one odchodzą na dalszy plan. Często bywa tak, że małżeństwa planujące mieć dziecko, nie mają po prostu chwili na dłuższe pomyślenie o ubranku dla dzieciaka. W ubieraniu dopiero, co narodzonych dzieci ważnych jest kilka istotnych wskazówek i przestróg.

Przystojny facet powinien być ogolony! Sprawdź nasze podpowiedzi

Przystojny facet nie może nie być ogolony – stwierdzenie to bez przerwy jest aktualne w przypadku zdecydowanej większości naszych mężczyzn. Rzecz jasna nie mówi się tu o przypadkach, kiedy ktoś posiada ładnie utrzymane wąsy czy brodę. Także niewielki, kilkudniowy zarost w wielu sytuacjach może dodać mężczyznom męskości i atrakcyjnego wyglądu. Jednak w codziennych okolicznościach, a co więcej przy ważnych wydarzeniach, zarośnięta, nieogolona twarz prezentuje się niezbyt dobrze.

Ubiór na święta dla mężczyzny nie musi być sztywny i konserwatywny. Sprawdź jakie mamy propozycje

To dość często jest problem dla faceta – ubiór. Mawia się, że faceci mają łatwiej niż panie, ponieważ założą garnitur, który pasuje prawie na każdą okazję, natomiast kobieta musi kombinować, co wybrać, żeby było najbardziej optymalnie. A weźmy taki okres świąteczny. Co to jest ubiór świąteczny, jaki jest w najwyższym stopniu właściwy, co powinien wybrać mężczyzna?