Monthly Archive: November 2014

Przyjęcie sakramentu pierwszej komunii świętej w obecnych latach jako impreza typowo komercyjna.

Przyjęcie sakramentu pierwszej komunii świętej zaczeło być imprezą komercyjną. Nakłady pieniężne związane z tym wydarzeniem niejednokrotnie przewyższają oczekiwania rodziców. Kupno alby, sukienki komunijnej i wszystkich dodatków potrzebnych dziecku do przystąpienia do pierwszej komunii i organizacja przyjęcia związana jest z dużymi wydatkami. Wydatki powiązane z pierwszą komunią świętą zaczynają się już parę miesięcy wcześniej. Każde dziecko, by móc dołączyć do owego sakramentu, obowiązkowo musi posiadać różaniec, gromnicę oraz książeczkę do modlitwy.

Pewne chwile w życiu potrzebują najlepszej oprawy. Uwiecznij taki moment na pięknych zdjęciach

Są sytuacje w życiu, obok których nie można przejść bez emocji są to punkty na mapie naszego życia bardzo jednoznaczne, świecące jasnymi barwami, do których powracamy wspomnieniami, jakie powinny być uroczyście obchodzone. Jest kilka takich sytuacji, zaczynając od naszych urodzin, a kończąc na naszej śmierci. Niestety, ostatni punkt jest definitywnym końcem, ale to przecież wszyscy wiemy. W czasie życia staramy się nie myśleć o tym, a śmierć wydaje się daleko. Lepiej bowiem skupiać się na chwilach, na tym, co stanowi nasze życie.

Lego nigdy się nie znudzi

Zestawy lego technic obudzą wyobraźnię

Mijają lata, zjawiają się kolejne grupy dzieci, a równocześnie okazuje się, że klocki Lego ciągle są tymi zabawkami, którymi dzieci chętnie się bawią. To wszystko sprawia, że ich producenci co chwilę oferują nowe zestawy, z których udaje się stworzyć nieprawdopodobne szpitale, kawiarnie czy szkoły. Przez to także możemy śmiało powiedzieć, iż kiedy poszukujemy właściwego podarunku imieninowego dla chłopca, to wspaniale sprawdzą się tutaj zestawy lego technic.